MARKALAR

AlphaCast Serisi alloylar alçı kalıba hassas döküm yöntemi ile takı imaltı için uygundur. Bu serideki alloylar içerdikleri minor elementler sayesinde;
Korozyon direnci,
Sıfır porozite,
Parlaklık,
gibi üstün metalurjik özelliklere sahiptir.Taşlı döküm konusunda yüksek performansa sahip olan AlphaCast Serisinde tüm ayarlar ( 8K-9K-10K-14K-18K-21K-22K ) ve tüm renkler için yüksek kalitede teknik alloylar bulunmaktadır.
Plastik deformasyon yöntemi (basma, çekme bükme vb.) ile takı imalatı için uygundur. Bu serideki alloylar içerdikleri tane küçültücü elementler sayesinde; Yüksek deformasyon imkanı, Mukavemet, Yüksek yüzey kalitesi sağlayan mikroyapı gibi üstün metalurjik özelliklere sahiptir.

Şarnel - İçi boş Zincir - Makine Zinciri - Alyans - Pres - Tel imalatında yüksek performansa sahip olan AlphaSoft serisinde tüm ayarlar (8K-9K-10K-14K-18K-21K-22K) ve tüm renkler için yüksek kalitede teknik alloylar bulunmaktadır.
Metalurjik özellikleri modifiye edici elementler ile üst düzeye çıkarılmış yüksek performasyon alaşımlarıdır. Bu serideki alloylar ayrıca kuyumculuk imalatında bazı spesifik ihtiyaçlara da karşılık vermektedir.

Farklı üretim tekniklerinin ihtiyaçlarına yanıt veren AlphaFine serisinde tüm ayar (8K-9K-10K-14K-18K-21K-22K) ve tüm renkler için yüksek kalitede teknik alloylar bulunmaktadır.
Metalurjik özellikleri modifiye edici elementler ile en üst düzeye çıkarılmış yüksek performasyon alaşımlarıdır. Bu serideki alloylar ayrıca kuyumculuk imalatında bazı spesifik ihtiyaçlara da karşılık vermektedir.

Farklı üretim tekniklerinin ihtiyaçlarına yanıt veren AlphaRoyal serisinde tüm ayar (8K-9K-10K-14K-18K-21K-22K) ve tüm renkler için yüksek kalitede teknik alloylar bulunmaktadır.
Alçı kalıba hassas döküm ve plastik deformasyon yöntemi ile takı imalatı için uygundur. Bu serideki alloylar içerdikleri minor elementler sayesinde hem dökülebilirlik hem de yüksek deformasyon kabiliyeti sağlayacak üstün metalurjik özelliklere sahiptir.

Mükemmel yüzey performansına sahip olan AlphaUni serisinde tüm ayarlar (8K-9K-10K-14K-18K-21K-22K) ve tüm renkler için yüksek kalitede teknik alloylar bulunmaktadır.
Gümüş takı imalatı için uygundur. Bu serideki alloylar içerdikleri özel deoksidanlar ve intermetalik yapıcı elementler sayesinde; Oksitlenmeye ve Kararmaya karşı dirençli, Sert ve Isıl işlem ile sertleştirilebilir, Parlaklık, Bi-Metal üretimine uygun mikroyapı gibi üstün metalurjik özelliklere sahiptir.

Hurdanın tekrar tekrar kullanılmasında yüksek performansa sahip olan AlphaSil serisinde tüm imalat yöntemlerine uygun karakteristikte yüksek kalitede teknik alloylar bulunmaktadır.
Altın-Gümüş takı imalatında kullanılan kaynak üretimi için uygundur. Bu serideki alloylar içerdikleri özel elementler sayesinde; Düşük ergime sıcaklığı, düşük ıslatma açısı ve bu gibi üstün metalurjik özelliklere sahiptir. Toksit metal içermezler.

Yüksek renk uyumu performansına sahip olan AlphaSol serisinde tüm ayarlar (8K-9K-10K-14K-18K-21K-22K-925Ag) ve tüm renkler için yüksek kalitede teknik alloylar bulunmaktadır.
Takı imalatında ihtiyaç duyulan asgari özellikleri taşıyan gümüşsüz alaşımlardır. İmalatçı tarafından gümüş ilave edilerek kullanılan AlphaZero serisinde tüm ayar (8K-9K-10K-14K-18K-21K-22K) ve tüm renkler için yüksek kalitede teknik alloylar bulunmaktadır.
AlphaMaster Serisi alloylar altın-gümüş takı imaltında üreticilerin ayar işlemlerinde ihtiyaç duyabilecekleri minor elementleri ve özel metalleri içeren alaşımlardır. Ayrıca bu seride bijuteri imalatında kullanılabilecek alaşımlar bulunmaktadır.
Yüksek bilgi birikimine sahip olan siz takı imalatçılarının istekleri doğrultusunda istenilen renk ve özel üretim tiplerine uygunluk sağlayacak alaşımlardır.
Sepetinizde 12 ürün var. Ürünleri gör
  • Seçili Ürünler

Tüm Hakları Saklıdır. © Alpha Plus

Web Tasarım