HABERLER

10-13 EKİM 2019 İSTANBUL JEWELLERY SHOW

Türkiye'de kuyumculuk sektörünün en önemli etkinliği olan İstanbul Jewellery Show 10-13 Ekim tarihleri arasında, İstanbul Fuar Merkezi'nde ( CNR EXPO ) 49'uncu kez düzenlendi. Fuar, mücevherat ve saat endüstrisine hizmet veren firmaları dünya çapındaki katılımcıları ile buluşturdu.

800'ün üzerinde firmanın katıldığı organizasyonda AlphaPlus, her yıl olduğu gibi deneyimli ve profesyonel ekibiyle fuardaki yerini aldı. AlphaPlus Yerli ve Yabancı bir çok müşterisini ve siz değerli dostlarını ağırlamaktan mutluluk duymuştur. Gelecek fuar ve organizasyonlarda tekrar birlikte olmak dileğiyle...

 

INTERNATIONAL MATERIALS TECHNOLOGIES AND METALLURGY CONFERENCE (MTM) 26-27 EKİM 2017

AlphaPlus Ar-Ge ekibi "Effect of Color Properties of Deoxidant Elements in 14-Carat Yellow Gold Alloys" isimli bildirisini İTÜ Maçka Kampüsü Süleyman Demirel Kongre Merkezi'nde bu yıl ilki düzenlenen MTM 2017 Konferansında yayınlamıştır.  Bildiri Ar-Ge Direktörü Metalurji ve Malzeme Yüksek Mühendisi Mert Manazoğlu tarafından Metalurji konu başlığı altında sözlü olarak sunulmuştur. Yoğun ilgi gösterilen sunumda 14 ayar altın alaşımlarında kullanılan deoksidant elementlerin  alaşımların renk özelliklerine etkisi incelenmiştir.

VİCENZAORO OCAK 2020 FUARI

Alphaplus her yıl olduğu gibi Vicenzaoro ocak fuarındaki yerini aldı.

17-21 MART 2022 VİCENZAORO FUARI

Alphaplus her yıl olduğu gibi Vicenzaoro ocak fuarındaki yerini aldı.

24-27 MART 2022 İSTANBUL JEWELRY SHOW

24-27 Mart tarihlerinde İstanbul Jewelry Show'da, misafirlerimiz Alphaplus'ın yüksek kaliteli teknik alaşımlarını yakından keşfetti!

Sepetinizde 12 ürün var. Ürünleri gör
  • Seçili Ürünler

Tüm Hakları Saklıdır. © Alpha Plus

Web Tasarım