KURUMSAL

Müşteri Odaklı,
Uygun Fiyatlı Ürünler.

ALPHA PLUS , lokal ve global kuyumculuk sektöründeki rekabetin ancak kalite ve maliyet optimizasyonu ile aşılabileceği tespitiyle; bilimsel yaklaşımları, kalite yönetimi anlayışı ve müşteri odaklı ürün servis ilkesi ile tüm kuyum imalatçılarına mevcut ürün kalitelerinden çok daha yüksek kalitede ürünler üretmeyi öneriyor.

Yüksek Kalitede
Özel Çözümler

Alpha Plus olarak misyonumuz, müşterilerimizin taleplerini karşılayacak yüksek kalitede teknik alloylar ve servislerimizi geliştirmek ve uygulama için onlarla beraber çalışmaktır.

Basit bir amacımız vardır: müşterilerimizin ihtiyaçlarını karşılamak. Rekabetçi ortamda ayakta kalabilmek amacı ile günümüz altın-gümüş takı üretim tesisleri, yükselen enerji ve işçi maliyetlerini karşılamak, artan çevre ve insan sağlığı mevzuatını uygulayabilmek için düşük maliyetli, yüksek kaliteli ürün ve hizmet arayışı içindedir.

Alpha Plus Hakkında

ALPHA PLUS en önemli maliyet minimizasyonu aracının, kalite ve verimlilik artışının sağlanması olduğundan hareketle; sektördeki sorun ve ihtiyaçlara çözümü temel alan “yüksek kalitede ürünler” hedefi doğrultusunda, Türk mühendislik ve bilgi birikimini, müşterilerinden sürekli sağladığı geribildirimler ışığında çözüm üreten kaliteli ürünlere dönüştürür.

ALPHA PLUS, devamlılığın ve tekrarlanabilirliğin kalite standardizasyonundaki önemini bilerek, yüksek kalite normlarında, her aşaması titizlikle kontrol altında tutulan proseslerle üretim yapar.

ALPHA PLUS, her bir müşterisinin farklı ihtiyaçlarına yanıt verebilecek çok geniş bir ürün yelpazesinin yanında, müşteriye özel çözümler getirmeyi amaç edinmiştir. Esnek üretim yapısı sayesinde, değişen durum ve ihtiyaçlara göre (renk, kompozisyon vb.) çok kısa zamanda yeni ürünler geliştirir. Her bir müşteri; üretim yöntemleri, makina parkı, ürün grupları ve üretimi etkileyen bütün unsurlar göz önüne alınarak ayrı ayrı takip edilir.

ALPHA PLUS‘ın başarısının temelinde, yüksek kaliteli ürünler temin etmesinin yanı sıra, problem çözümü ve uygulama teknolojisine verdiği önem yer almaktadır.

Sepetinizde 12 ürün var. Ürünleri gör
  • Seçili Ürünler

Tüm Hakları Saklıdır. © Alpha Plus

Web Tasarım