KALİTE

Felsefemiz

Misyonumuz, müşterilerimizin taleplerini karşılayacak yüksek kalitede teknik alloylar ve servislerimizi geliştirmek ve uygulama için onlarla beraber çalışmaktır.

Kaliteli ürün ve servislerimiz, kapsamlı proses bilgisi ve uygulama uzmanlığı ile desteklenmektedir.

Müşterilerimizle bir ortak gibi çalışarak, onlara daha iyi ürünler üretebilmeleri için yardımcı olmaya çalışırız.

Yenilik konusunda sektördeki şöhretimiz rakipsizdir.

Takı Üretiminde Değer Katma

Verimlilik

Daha düşük maliyet ve daha yüksek kalite.

Günümüzde, daha düşük maliyetler ve daha yüksek kaliteli ürünler için yükselen talep nedeniyle, kuyumcular, üretimdeki her bir değişkenliği en aza indirme eğilimindedirler.

Tüm üretim sürecini anlamak, değişkenliği azaltma konusunda anahtar rol oynamaktadır.

Nitelikli bir takı üretmek için gerekli olan tüm prosesleri anlamaktayız. Bu özelliğimizle, aşağıdaki değişkenleri azaltmak için müşterilerimize yardımcı olmaktayız

Teknik uzmanlarımız, uygulama tavsiyelerinde bulunabilir, proses denetimlerini gerçekleştirebilir ve uygulamanın tutarlılığı için eğitim verebilirler.

Kaliteli ürün ve servisler, proses bilgisi ve uygulama uzmanlığı ile desteklenmektedir.

Alpha Plus, günümüzün pazar anlayışının talep ettiği düşük maliyetle yüksek kaliteli ürünler elde etmek için çok çeşitli ürün, servis ve teknik uzmanlık hizmetleri sunmaktadır. Kalite kontrol programlarımız, ürünlerimiz ve desteğimizin daha iyi performans göstermesine yardımcı olacak şekilde düzenlenmiştir. Uygulama teknolojimiz, kullanımda daha yüksek tutarlılık sağlamaya yardımcı olmaktadır.

Üretkenlik

Maliyet düşürücü yöntemler önerirken, kaliteden ödün verilmemesi gerekir.

Lider firmalar hammadde, temel ekipman, iş gücü ve enerjinin her birimi başına daha fazla sağlam parça üreterek daha verimli olma konusuna odaklanmışlardır. Nitelikli takı üretmek, proseslerin karışık etkileşimini içerir. Gelişmiş pratik uygulamaların faydaları, değerler zincirinin diğer bölümlerinde fark edilir.

Sınırlı ürün portföyüne sahip tedarikçilerin aksine, Alpha Plus’ın geniş ürün yelpazesi ve birçok konudaki uzmanlığı, müşterilerimizin üretim süreçlerine geniş bir bakış açısı geliştirmelerine yardımcı olur.

Müşterilerimizle mevcut proseslerini optimize etmek için çalışırız.

Uygulama mühendislerimiz, müşterilerimize yardımcı olabilecek en iyi yöntemleri belirlemek için yıllardır çalışmaktadırlar. Mühendislerimizi yerli ve uluslararası uzmanlar ağı desteklemektedir. Yaklaşımımız, teknolojimizi müşterilerimizin mevcut süreçlerine en etkin şekilde uyarlayabilmek için, müşterilerimizle direkt olarak birebir çalışmaktır.

Ulusal ve uluslararası uygulama uzmanlarımız yeni çıkan teknolojileri geliştirmeniz konusunda size yardımcı olabilirler.

Alpha Plus, üretimde ilerleme kaydetmek için, yeni ürün ve prosess geliştirme konusuda çok önem vermektedir. Kullanım turarlılığı geliştirmek, proses sürelerini azaltmak ve her bir çalışan başına düşen üretim miktarını arttırmak için yüksek kalitede teknik alloyları iyileştirmeye çalışıyoruz.

Yetkinliklerimiz

Sepetinizde 12 ürün var. Ürünleri gör
  • Seçili Ürünler

Tüm Hakları Saklıdır. © Alpha Plus

Web Tasarım